Літак у "Борисполі", чотири станції метро і вокзал: хвиля мінувань прокотилася столичним регіоном
14:03 17.06.2021
266

До столичної поліції у четвер, 17 червня, надійшла інформація про мінування станцій столичного метро "Хрещатик", "Золоті ворота", "Палац спорту", "Університет", Центрального залізничного вокзалу та одного з літаків в міжнародному аеропорту "Бориспіль", повідомили у поліції Києва, передає I Like News з посиланням на УНН.

"На електронну пошту поліції Києва надійшов лист про закладену вибухівку на станціях метро “Хрещатик”, “Золоті ворота”, “Палац спорту”, “Університет”, Центрального залізничного вокзалу та одного з літаків в аеропорту Бориспіль. До перевірки цієї інформації задіяні слідчо-оперативні групи районних управлінь поліції Києва, вибухотехніки та кінологи", - вказали правоохоронці.

Як вказано, на 13 годину правоохоронці ретельно обстежували території ймовірно замінованих об’єктів на предмет виявлення вибухових чи інших підозрілих предметів. За необхідності проводиться евакуація громадян.

Події належним чином зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян.

Повідомлення на електронну пошту вони отримали приблизно о 10 годині, а що стосується відкриття провадження - все буде кваліфіковано за результатами перевірки.

За даними КП "Київський метрополітен", наразі ще закрито станцію "Університет" на вхід та вихід для проведення перевірки.

Три інших вже перевірили та відкрили. Що стосується вокзалу, то сьогодні замінували і центральний, і Південний залізничні воказали, наразі вони вже працюють.

Читайте також