У Росії можуть заборонити поліцейським виїжджати за кордон - ЗМІ
08:20 15.03.2017

В уряді Росії підтримали ідею заборонити співробітникам МВС виїжджати за кордон.

Зараз залишати Росію не можна тільки тим поліцейським, у кого є допуск до державної таємниці.

Даний законопроект був внесений в Думу РФ ще в минулому скликанні, восени 2015 року. Документ передбачає введення "тимчасового обмеження права громадянина Російської Федерації" на виїзд за кордон в тому випадку, якщо він є співробітником МВС або проходить цивільну службу в органах внутрішніх справ "на окремих посадах". Перелік посад визначить МВС РФ.

Крім того, законопроектом пропонується заборонити службу в російському МВС тим, хто має дозвіл на проживання або інший документ, що підтверджує право на постійне проживання в іншій державі.

РБК пише, що це не перша спроба в Росії ввести обмеження на закордонні поїздки правоохоронців та силовиків. У квітні 2015 року рекомендації не виїжджати в західні країни розіслало своїм співробітникам керівництво МВС, ФСБ і ФСКН. Кілька співрозмовників в поліції тоді розповідали РБК, що всі офіцери, починаючи від командира взводу і вище, здали в відділи кадрів свої закордонні паспорти. Пізніше серед силовиків був негласно поширений і список небажаних до відвідування країн.

Зараз в структурі МВС РФ працюють майже 905 тис. осіб.

Джерело: Українська правда

Читайте також