У Києві відкрили представництво НАТО
17:02 10.07.2017

У Києві відкрили нове приміщення для представництва НАТО в Україні, яке буде включати інформаційний офіс Альянсу. У церемонії відкриття взяли участь віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, - пише Кореспондент.net.

"НАТО вперше у своїй історії створює унікальне представництво саме в Україні - країні, яка має статус особливого партнера. У жодній іншій країні-партнері Північноатлантичного Альянсу НАТО немає подібного повномасштабного дипломатичного представництва", - написала Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.
У новому приміщенні представництва НАТО в Україні також розміститься офіс зв'язку, Центр інформації та документації Північноатлантичного альянсу.
У свою чергу, Столтенберг зазначив, що Альянс надає потужну підтримку офіційному Києву.
"Ми будемо посилювати і поглиблювати нашу допомогу Україні в різних сферах... Нова будівля і поліпшені умови роботи представництва НАТО дозволить нам працювати більш ефективно в питанні підтримки України на шляху реформ, і в посиленні її обороноздатності", - підкреслив генсек НАТО.
Нове представництво НАТО в Києві розташоване по сусідству з посольством США, на вул. Сікорського, 4-л.
Раніше Столтенберг заявляв, що Північноатлантичний альянс працює над тим, щоб надати Україні обладнання супутникового зв'язку.
Читайте також