Вінничанин може провести три роки за гратами через порушення карантинних обмежень (ФОТО, ВІДЕО)
13:45 19.01.2021
264

Вінницькі підприємці вирішили не дотримуватись карантинних обмежень та відкрили підпільний кальян-бар. Заклад працював вночі, а його співробітники ретельно маскували діяльність: власники подбали про спеціальні штори на вікнах, які не пропускали світло, та не користувалися вентиляційним обладнанням. 

кальян-бар

Викрили підпільний бар співробітники поліції під час рейду з дотримання діючих карантинних обмежень у розважальних закладах.

кальян-бар

На  момент прибуття поліції  всередині приміщення перебувало  понад  40  клієнтів. Серед відвідувачів кальян-бару були семеро неповнолітніх. З  ними та їх батьками проводять профілактичну роботу ювенальні поліцейські для недопущення такої поведінки в подальшому, повідомили у пресслужбі Вінницької поліції.

 

кальян-бар

Правоохоронці зауважили, що власників закладу неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за порушення карантинних обмежень. Цього разу за  протиправну діяльність їм загрожує кримінальна відповідальність та до трьох років позбавлення волі.

Окрім того, покарання понесуть й 20 відвідувачів, які порушили масковий режим та перебували без документів, до адміністративної відповідальності за ст.44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Автор: І like News (28991
Читайте також