Польща виділить Україні 68 мільйонів євро кредиту на ремонт доріг
14:01 11.11.2016

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

За даними Укравтодор, сьогодні, 10 листопада 2016 року, у ході дводенної місії представників Міністерства інфраструктури Польщі до України, було вирішено провести капітальний ремонт близько 175 кілометрів на 6 українських прикордонних дорогах.

Відповідне рішення було внесено до протоколу українсько-польської Робочої групи з питань транспорту, який було підписано заступником міністра інфраструктури та будівництва Республіки Польща Ежи Шмітом та заступником міністра інфраструктури України Юрієм Лавренюком.

Повідомляється, що на капітальний ремонт українських прикордонних автошляхів з польського кредиту буде направлено 68 мільйонів євро.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту у розмірі 100 млн. євро на покращення прикордонних доріг та митного сполучення.

На початку жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, яким розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов’язаної допомоги таким чином: 68 мільйонів євро на ремонт доріг, 25 мільйонів євро для Державної фіскальної служби і митниці й 7 мільйонів для Державної прикордонної служби.

Європейська правда

Читайте також