Одеська філія ДП АМПУ співпрацює з правоохоронними органами при проведенні перевірок
14:18 31.08.2017
256

В процесі проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Одеської філії ДП АМПУ за 2015-2016 роки у лютому 2017 року аудиторами Міністерства інфраструктури було виявлено факт недотримання коштів за поставлену електричну енергію від одного з підприємств, яке займається перевалкою вантажів на території порту.

За попередньою інформацією, подібне порушення було допущено через встановлення обліків за схемою, яка необ’єктивно відображає факт спожитої електричної енергії, що і призвело до збитків.

Аби задокументувати дане порушення, до перевірки було залучено спеціалістів Одесаобленерго, а з метою відшкодування збитків - підготовлено позов до суду.

В ході процесу було винесено ухвалу про проведення судової експертизи. Для притягнення до відповідальності працівників ОФ ДП АМПУ, якими було допущено зловживання посадовим становищем, та з метою об’єктивного розслідування виявлених фактів було підготовлено звернення до правоохоронних органів.

Наприкінці серпня представники Служби безпеки України провели комплекс слідчих заходів на території Одеського морського торгового порту. Подібне рішення було ухвалено для максимальної прозорості у вирішенні питання та з метою уникнення спекуляцій щодо цієї теми.

Співпраця з правоохоронними органами при проведенні перевірок – черговий крок для того, щоб зробити роботу державного підприємства відкритою.

Головним критерієм при проведені будь-яких перевірок на підприємстві залишається дотримання чинного законодавства та умов угод, які були укладені з суб'єктами господарювання.

Читайте також
ТЦ Ocean Plaza незабаром відкриється
Суспільство
12:00 06.08.2022
ТЦ Ocean Plaza незабаром відкриється