"Моторола" знав, що його хочуть убити – ЗМІ
16:12 17.10.2016

Про це він розповів журналістці "Настоящего времени" Шахиде Тулугановой незадовго до своєї смерті, повідомляє Ридус.

"Я - смертник, я це знаю і ставлюся до цього факту з холодним серцем", - говорив Павлов.

За словами журналістки, Моторола побіжно наголошував, що ставлення до нього неоднозначне навіть серед своїх, і що його може усунути не тільки українська сторона, але і свої соратники.

"Тому що вбивство Мотороли — це дуже зручний привід для „оскаженілих", щоб не виконувати Мінські угоди. Аж надто вдалий збіг, що його вбили саме в той момент, коли Нормандська четвірка намагається зібратися знову, щоб вирішити цю кризу", - вважає журналістка.

Настоящее время – спільний медіапроект Радіо Свобода/Вільна Європа і "Голосу Америки" – відкрився в 2014 році.

Як відомо, ввечері 16 жовтня росЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув один з бойовиків "ДНР" Арсен Моторола Павлов: саморобний вибуховий пристрів спрацював, коли той повертався домому. "Моторола" отримав травми, несумісні з життям.

Павлова неодноразово звинувачували у вбивстві українських військових, у тому числі – заручників.

У коментарі Kyiv Post, відповідаючи на питання про те, що його звинувачують у вбивстві "кіборга" Ігоря Брановицького, він сам заявив, що вбив 15 українських військовополонених.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що замахом на Арсена "Моторолу" Павлова Київ оголосив війну самопроголошеній "ДНР".

Читайте також