Команда мерів українських міст зіграє у футбол з колегами із Польщі
11:21 18.05.2017
253
Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся зі збірною футбольною командою мерів українських міст, які 19 травня проведуть товариський матч з колегами із Польщі, та передав їм комплекти спортивної форми.
"Я радий вітати членів збірної футбольної команди українських мерів. Вже завтра ви поїдете до польського міста Пажечно, де 19 травня відбудеться товариський футбольний матч між збірною українських мерів та збірною мерів міст Польщі. Впевнений, що ви зможете гідно представити Україну. Ми будемо тримати кулаки за вашу перемогу!" - зазначив Кличко під час зустрічі з мерами-гравцями футбольної збірної.
Міський голова Києва зазначив, що під час загальних зборів Асоціації міст України у грудні 2016-го року до нього звернувся координатор збірної, депутат Боярської міськради Тарас Добрівський з проханням вирішити проблему із забезпеченням спортивною формою футбольної команди мерів.
"Хочу сказати, що це питання ми вирішили. І я з задоволенням вручаю сьогодні кожному члену команди комплект футбольної форми. Тепер наші футболісти їдуть на змагання у повній екіпіровці! Тож бажаю успіху нашій команді. І чекаємо на вас з перемогою!" - підкреслив Віталій Кличко.
Члени збірної подякували Кличку за нову форму та подарували йому шарф із символікою команди українських мерів.
Матч між українською та польською футбольними командами мерів проводиться у рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед представників місцевого самоврядування, що відбудеться у 2020 році.
Перший Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
24
Попередня новина
Наступна новина
Читайте також