У Закарпатській області на лижному курорті ратрак переїхав туристку
09:34 27.12.2018
256

У Закарпатській області на горі Драгобрат на туристку наїхав Ратрі, в результаті чого потерпіла дівчина опинилася в реанімації. Про це повідомила подруга туристки Олена Ивашкина на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Відомо, що постраждалу дівчину зараз перевозять на "швидкій" до Києва. Її подруга розповіла страшні подробиці події.

"Справа була близько 17:00, вже сутеніло, але підйомники вимикають о 17:00, так що люди на схилах ще є. Хлопці спускалися на бордах з креселки вниз до готелю" Пік ", вона розташована на схилі по типу ski-in / ski-out, тобто люди регулярно до неї спускаються з гори саме по цій дорозі ", - написала вона.

За словами Івашкін, дівчина зупинилася біля готелю, щоб вихльоснути, проте в цей момент ратрак почав різко рухати вгору в її бік, хоча до цього він ішов у напрямку вниз. Все це відбувалося без будь-яких звукових і застережних сигналів. В результаті ратрак переїхав туристку.

"Її голову майже врятував шолом, але він не захистив особа і щелепу. В іншому врятувало диво, велика кількість свіжого снігу, і те, що ратрак - машина, звичайно, важка, але його тиск на снігову поверхню відносно невелика - близько 0,05 кг / см2 ", - йдеться в повідомленні.

Подруга потерпілий зазначила, що за кермом транспортного засобу був, імовірно, його власник Ігор Борисяк, який також має у власності готель "Яремина Хата".

"Він і його колега разом вийшли з ратрака подивитися, що трапилося, а потім разом сіли в ратрак і поїхали з місця події. Тобто вони побачили, що зробили, але сіли в ратрак і просто поїхали, не надавши допомогу дівчинці, яка кричить і в крові ", - розповіла Ивашкина.

Постраждалій туристці надали допомогу очевидці події, а також персонал прилеглих готелів і випадково опинився поруч хірург.

Шолом дівчата відправили на експертизу, яка повинна показати напрямок руху ратрака. За словами подруги травмованої туристки, Борисяк може спробувати уникнути відповідальності.

За фактом події вже розпочато крімінaльное виробництво.

Читайте також