Г.Зубко пояснив, чому уряд сьогодні не розглядав введення надзвичайного стану в енергетиці
13:55 14.02.2017

Для введення надзвичайного стану в електроенергетиці необхідно розробити конкретні заходи. Про це віце-прем’єр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко розповів журналістам після засідання уряду.

“Пройшов Антикризовий енергетичний штаб, в якому запропоновані заходи, їх потрібно розробити, і міністру енергетики було доручено підготувати всі заходи для того, щоб дати конкретну інформацію, що саме потрібно здійснити в рамках цих надзвичайних заходів”, — сказав Г.Зубко, відповідаючи на запитання, чому не розглядалося питання введення надзвичайного стану в електроенергетиці.

Крім того, за його словами, до введення надзвичайних заходів повинні підготуватися всі без виключення області.

"Вчора опубліковано тільки 7 областей, але нам потрібно дивитися з точки зору пікових навантажень, що і яким чином працює в промисловості в пікові години, які важливі для теплогенерації“,- сказав Г.Зубко.

При цьому, за його словами, населення повинне бути захищеним з погляду енерго- та теплопостачання.

“Я думаю що тут день-два великого значення не має. Але найголовніше — процес антикризових заходів вже запущений”, — сказав Г.Зубко.

Як повідомляв УНН, Кабінет міністрів на своєму засіданні у вівторок не розглядав питання про введення надзвичайного стану в електроенергетиці України.

Джерело: УНН
Читайте також