ГПУ повідомила про підозру раднику В.Путіна, міністру оборони РФ та іншим
14:00 22.08.2016
256

Про це сьогодні сказав на прес-конференції Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами Генпрокурора, на підставі зібраних доказів 8 серпня ГПУ повідомлено про підозру у вчинені особливо тяжких злочинів прти основ національної безпеки України і громадської безпеки, миру та міжнародного правопорядку 18 особам з числа представників влади і керівництва ЗС РФ.

"Серед яких радник президента РФ, колишній уповноважений представник президента РФ у так званому кримському федеральному окрузі, міністру оборони РФ та двом його заступникам. Та ще 10 генералів з числа вищого командного складу ЗС РФ", - сказав він.

За словами Ю.Луценка, досудовим розслідуванням встановлено, що кожен з підозрюваних, умисно порушуючи вимоги Конституції та низки міжнародних нормативних правових актів, виконуючи відведену йому роль у спільному злочинному плані щодо зміни меж території України шляхом віддання наказу та розпоряджень військовим ЗС РФ та контрольованим представникам самопроголошеної республіки Крим, терористичним організаціям "ДНР/ЛНР", а також іншим зловмисникам громадянам України у період з лютого 2014 року до цього часу забезпечували вторгнення підрозділів ЗС РФ на територію України тощо.

Ю.Луценко також повідомив, що письмові повідомлення про підозру доставлені 10 серпня за місцем роботи підозрюваних.

Крім того, Генпрокурор наголосив, що всі фігуранти оголошені у державний розшук і готуються подання до суду щодо обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Джерело: УНН
Читайте також