У Вінниці стартує масштабна агропромислова виставка з демо-показами «АГРО-Вінниця»
10:01 02.09.2021
259

З 7 по 9 вересня за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради проходитиме нова сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця».

У події візьмуть участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки. Учасники презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. Лише під час виставки техніку можна буде придбати за спеціальними комерційними пропозиціями. 

На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Більше того, в рамках «АГРО-Вінниця» відбудуться видовищні демо-покази.

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи -  учасники «АГРО-Вінниця». 

Крім того,  на усіх відвідувачів чекатиме приємний солодкий сюрприз, AGRO FOODFEST та тематичні фотозони.

Місцем проведення події є територія аеропорту  «Вінниця», що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно. Важливо, що до місця проведення виставки будуть курсувати безкоштовні мікроавтобуси від центрального автовокзалу "Вінниця".

Організатором виставки виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО».

«Україна - аграрна країна. Аграрний сектор перебуває на підйомі, тому попит на аграрну техніку і обладнання величезний. Після 17 років успішного проведення масштабної аграрної виставки в Києві, ми вирішили йти в регіони. Вінниччина є прикладом одного з найпотужніших агропромислових комплексів, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції. Саме тут, під час нової виставки «АГРО-Вінниця»  ми покажемо не лише сучасну техніку, а і як вона працює безпосередньо в полі», -  коментує організатор виставки Олександр Погребний.

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/

Тел.: +380 44 529 11 45, +380 63 89 89 89 1

Автор: Анна Бурлака
Читайте також