У Вінниці проводять реконструкцію аварійних теплових мереж
13:33 17.08.2022
262

У Вінницькій територіальній громаді активно триває підготовка до опалювального сезону. Комунальні служби працюють над відновленням аварійних теплових мереж та мереж гарячого водопостачання.

Про це  повідомляють у Вінницькій міській раді.

Наразі роботи тривають на вулицях Грушевського, 70 –Магістратській, 67 та Чумацькій, 266.

Аварійні мережі, які непридатні для використання, замінюють на нові попередньо ізольовані з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії від джерела до споживача. Наразі вже замінено 1,9 км теплових мереж у двотрубному прокладанні.

«Ми активно готуємось до опалювального сезону, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Проведення робіт з реконструкції мають на меті максимально ефективно підготувати тепломережі до опалювального сезону та забезпечити домівки вінничан тепловою енергією та гарячою водою».

Роботи вже виконані за такими адресами: вул. Келецька, 88-90,94, просп. Коцюбинського, 29-31, вул. Некрасова, 17-19, вул. І. Богуна, 1-5, вул. Константиновича, 46, вул. Д. Майбороди, 15, вул. Хмельницьке шосе, 53, вул. В. Інтернаціоналістів, 18, вул. Визволення, 4, вул. Магістратська, 60.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також