У Польщі на незаконній фабриці цигарок затримали 7 громадян України
16:31 02.08.2021
257

Сімох громадян України затримали польські правоохоронці на нелегальній сигаретній фабриці. 

Про це розповідає "Польське Радіо".

Польські прикордонники разом з прокуратурою міста Білосток припинили діяльність однієї із найбільших незаконних фабрик цигарок в країні.
Повідомляється, що під час операції затримано 16 осіб, 7 з яких - громадяни України, решта - поляки. Вилучено понад 1,6 млн штук нелегальних сигарет та понад 13 т готового тютюну.

За інформацією слідчих, група, яка займалася виготовленням незаконних цигарок, діяла від серпня 2020 року у Воломіні, Варшаві та інших населених пунктах. Затриманих підозрюють також у розповсюдженні та контрабанді нелегального товару до країн Західної Європи, зокрема, до Німеччини та Великої Британії.

Незаконна фабрика знаходилася на території одного із маєтків на терені Новодворів. Правоохоронні органи виявили там дві великі виробничі цехи з фрезою та складами, розділені на декілька приміщень, заповнених картонними коробками із цигарками та готовим тютюном.

У приміщеннях вилучили повністю обладнану робочу виробничу лінію, професійну пакувальну машину, генератор електроенергії, сигарети, упаковані в картонні коробки із логотипами популярних тютюнових компаній та багато матеріалів для виробництва.

Відомо, що під час операції використали гелікоптер для висадки на важко доступний терен, де знаходився увесь фабрично-складовий комплекс.

Вартість усього вилученого товару оцінили у приблизно 8 млн злотих (1,75 млн євро).

Затриманим висунуті обвинувачення в участі в організованій злочинній групі.

Одного із затриманих додатково обвинуватили у керуванні цією групою. Чоловіків також підозрюють у незаконному виробництві тютюнових виробів, а також у незаконному продажі товарів, позначених підробленим акцизним знаком.

За висунуті обвинувачення їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також