На військовий парад, до Дня Незалежності, буде залучено 400 одиниць озброєння та техніки
14:31 02.08.2021
263

У рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України заплановано провести у Києві, Одесі та на річці Дніпро урочисті заходи за участю військових і техніки України та країн-партнерів.

Про це представник Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ Руслан Сергієнко повідомив на всеукраїнському форумі «Україна 30. Імідж України», презентуючи заходи до Дня Незалежності України.

Вперше за 30 років незалежності в параді візьмуть участь усі сили безпеки та оборони, а також представники країн-партнерів.

До проведення урочистих заходів до Дня Незалежності залучено понад 5 тис. особового складу, 100 літальних апаратів і 400 одиниць озброєння та техніки.

Парад військ традиційно відбудеться на вулиці Хрещатик та передбачає проходження урочистим маршем пішої колони, проліт повітряної колони та проїзд механізованої колони. Під час проведення параду заплановано артилерійський салют із Труханового острова.

Одночасно з проведенням параду в Києві заплановано урочисте проходження бойових кораблів і проліт авіації, показ озброєння і військової техніки в Одесі, повідомив представник ЗСУ.

Під час параду військ виступатимуть міжнародний та президентський оркестри. Урочистості розпочнуться з пронесення прапора України, а завершаться прольотом бойових літаків, запуском сигнальних ракет і розпиленням диму кольорів державного прапора.

Святкування Дня Незалежності України розпочнеться ще 22 серпня. У всій Україні відбудеться понад 150 святкових подій.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також