У Нью-Йорку ввели режим надзвичайної ситуації через злочини із застосуванням зброї
13:01 07.07.2021
266

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо оголосив про введення надзвичайної ситуації через зростання числа злочинів із застосуванням вогнепальної зброї. Про це Куомо повідомив в твіттері.

«Насильство з використанням вогнепальної зброї призвело до кризи в сфері громадської охорони здоров'я. Нинішня міра дозволить нам направити на подолання цієї кризи необхідні ресурси і увагу », - заявив Куомо.

Зокрема, для кращого контролю ситуації в штаті створять управління щодо запобігання злочинів із застосуванням вогнепальної зброї. Влада також виділить $ 138,7 мільйона на програми профілактики злочинів та створення робочих місць, щоб «відвести молодь з вулиць».

Крім того, влада створить підрозділ поліції штату по боротьбі з незаконним ввезенням зброї в Нью-Йорк. А співпраця з Коледжем кримінального правосуддя Джона Джея має зміцнити відносини між поліцією і громадськістю.

Як зазначив Куомо, в вихідні дні, з 3 по 5 липня, пов'язані з Днем незалежності США, в штаті вогнепальні поранення отримала 51 людина. За даними CNN, з початку року кількість злочинів із застосуванням зброї в Нью-Йорку зросла на 32%: сталося 773 випадки стрілянини, постраждали 895 особи.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також