З 7 червня Іспанія відкриває кордони для іноземних туристів
12:30 07.06.2021
256

З 7 червня Іспанія відкриває кордони для іноземних туристів. Однак мандрівники для цього повинні пройти повний цикл вакцинації від коронавірусу.

"Люди, які отримали щеплення проти коронавірусу, і їхні сім'ї можуть перебувати в країні, незалежно від країни походження", - йдеться в повідомленні з посиланням на уряд Іспанії.

Іноземним круїзним суднам також буде дозволено знову причалювати в іспанських портах.

Іспанська туристична галузь розраховує на літній бізнес після декількох місяців локдауну - уряд сподівається, що цього року країну відвідають 45 мільйонів іноземних туристів. У 2019 році, згідно з офіційними даними, тут побувало 83,5 мільйона іноземних туристів. Минулого року через пандемію коронавірусу це число скоротилося на 77%.

Як значають в іспанському виданні, країну зможуть відвідувати туристи, які зробили щеплення вакцинами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів: Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen.

Також пускатимуть і тих мандрівників, яких вакцинували китайськими препаратами Sinopharm і Sinovac-Coronavac.

Водночас влада Іспанії наголошує, що турист, який бажає відвідати країну, попередньо повинен надати підтвердження про проходження повного циклу вакцинації щонайменше за 14 днів до в’їзду.

Однак іспанський уряд не пускатиме туристів із Бразилії, Індії та ПАР через складну Covid-ситуацію в цих країнах.

 

Читайте також