В Японії стався сильний землетрус
13:38 04.01.2018
252

На півдні Японії зафіксували землетрус магнітудою 5,4. Про це повідомили представники Геологічної служби США (USGS), - пише Сегодня.

Згідно з інформацією вчених, землетрус стався в районі островів Ідзу на південь від острова Хонсю. Його осередок знаходився на глибині 10 кілометрів.

На даний момент інформації про жертви і руйнування не надходило.

У листопаді в акваторії Тихого океану в 304 км на схід від японського міста Кесеннумана острові Хонсю було зареєстровано землетрус магнітудою 6,0. За інтенсивністю струсів в епіцентрі він оцінено як "руйнівний".

Також влітку 2017 року на південному заході Туреччини стався землетрус. За даними Геологічної служби США, його епіцентр знаходився в 10 кілометрах на південь від курортного міста Бодрум, осередок залягав на глибині 10 кілометрів. Землетрус викликав невелике цунамі, його амплітуда склала близько 25 сантиметрів.

Крім цього 19 вересня в 111 кілометрах на південь від столиці Мексики стався потужний землетрус магнітудою 7,1. Також було зруйновано близько 20 будинків. У багатьох штатах в центральній честі Мексики є серйозні руйнування.

Читайте також