Уряд Швейцарії можуть позбавити права запроваджувати карантин
11:21 17.01.2021
257

Незабаром у Швейцарії можуть провести референдум, в ході якого місцеві жителі вирішать чи має Уряд право на запровадження жорсткого карантину й інших заходів для сповільнення пандемії коронавірусу. Петиція прихильників такого рішення зібрала необхідну кількість підписів.

Про це повідомляє Сьогодні з посиланням на The Wall Street Journal.

У виданні зауважили, що в країні діє пряме право, за якого її громадяни можуть ухвалювати важливі рішення за допомогою референдумів.Тож, якщо «за» проголосує достатня кількість людей Уряд втратить можливість вводити в країні жорсткі обмеження.

Голосування планують провести в червні. Наразі учасники антикарантинної кампанії подали петицію з близько 86 тисяч підписів за необхідних 50 тисяч. Вони вимагають скасувати указ про COVID-19, який раніше розширив право влади на введення обмежень.

Як пише видання, ті, хто підписали петицію, також побоюються, що наступним кроком уряду може стати обов'язкова вакцинація від коронавірусу вакцинами, які поки недостатньо вивчені.

Нагадаємо, у Німеччині планують створити в’язницю для злісних порушників карантину.

Довідково: близько 55% швейцарців, згідно з опитуванням, вважають, що більшість ухвалених урядом заходів з боротьби з COVID-19 обмежують їхні особисті свободи.

Читайте також