МАУ літатимуть до одного з найбільших аеропортів Європи
13:35 13.11.2020
260

З 17 грудня 2020 авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкриє рейси до одного з найбільших аеропортів Європи – лондонського «Хітроу». При цьому МАУ продовжуватиме польоти в інший аеропорт столиці Великобританії - «Гетвік».

 Аеропорт «Хітроу» вважається одним з провідних аеропортів світу. Протягом останніх п'яти років Хітроу є «Кращим аеропортом в Західній Європі» і протягом рекордних 10 років - «Кращим аеропортом для шопінгу» за версією Skytrax World Travel Awards. Основною перевагою є те, що аеропорт знаходиться в густонаселеному районі з розвиненою інфраструктурою, тому дорога до центра міста займає лише 15 хвилин.

МАУ планує здійснювати польоти в аеропорт «Хітроу» тричі на тиждень по четвергах, суботах та неділях. У той же час польоти в «Гетвік» відбуватимуться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці. Таким чином авіакомпанія зможе обслуговувати маршрут з частотою шість, а в новорічні свята сім разів на тиждень.

 

Q Рейс PS 117 буде виконуватися з Києва (KBP) о 09:50 і прибувати в Лондон (LHR), Термінал 2 об 11:25.

Q Зворотний рейс PS 118 запланований з Лондона (LHR), Термінал 2 на 12:20 з прибуттям до Києва (KBP) о 17:40.

Як відомо, наразі існують деякі епідеміологічні обмеження для перетину кордонів різних країн. Із рекомендаціями щодо подорожей можна ознайомитися на сайті авіакомпанії.

 Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

 З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням. Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також