Українського консула підозрюють у груповому зґвалтуванні неповнолітньої
19:40 02.02.2021
260

Співробітника Українського консульства, якого торік  запідозрили у зґвалтуванні неповнолітньої, оголосили в міжнародний розшук. У МЗС повідомили, що Консула України в Бельцях (Молдова) звільнили зі служби й наразі вони не мають інформації про місце його перебування.

У той самий час у МЗС України зауважили, що в лютому-березні 2020 року Дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ МЗС здійснювала дисциплінарне розслідування стосовно цього співробітника.

Групове зґвалтування

Гучний скандал зі зґвалтуванням неповнолітньої розгорівся навколо українського консула в Молдові. Історія почалася з того, що у лютому 2020 року до правоохоронців звернулася 17-річна дівчина, заявивши, що увечері 4 лютого її зґвалтували двоє чоловіків. Місцеві ЗМІ з посиланням на свої анонімні джерела в слідстві повідомили, що серед підозрюваних – консул України в Бєльцях. Розповідаємо деталі.

Жертвою ґвалтівників виявилася неповнолітня, яка проживає в мікрорайоні Дачія в Бєльцях. Молдавське видання NordNews пише, що потерпіла живе в неповній сім'ї, її мати перебуває на заробітках за кордоном.

Ґвалтівники – двоє чоловіків, віком 37 і 38 років. Одного з них затримали на 72 години, а іншого відпустили через дипломатичну недоторканність.

NordNews, а також Deschide.MD, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах повідомили, що один з підозрюваних є співробітником консульства України. За їхніми даними, це Олександр Сторожук.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також