У Туреччині нові обмеження через ситуацію з коронавірусом
16:30 04.05.2021
309

У Туреччині з п'ятниці 7 травня набувають чинності нові обмеження через ситуацію з коронавірусом. У магазинах зможуть продавати тільки основні харчові продукти та засоби гігієни. Про це повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ Туреччини.

Через складну ситуацію з коронавірусом у Туреччині з 28 квітня до 17 травня запровадили локдаун. Там припинили роботу всі підприємства, окрім тих, які включило до переліку Міністерство внутрішніх справ. Усі поїздки між містами можна здійснювати лише за наявності дозволу, а міжміський громадський транспорт зможе працювати з 50-відсотковим заповненням. 

На час локдауну в країні припинили навчання в усіх установах, зокрема дитячих садках, а очні іспити — скасували. У неділю не працюватимуть ринки, а в інші дні — лише в окремі години.

У супермаркетах також можна буде придбати корми для тварин, продукти та деяку косметику (за винятком парфумерії), а також засоби для чищення.

До введених раніше обмежень на продаж алкоголю додали також заборону на продаж електроніки, іграшок, канцелярії, одягу, аксесуарів для автомобілів, посуду і садового приладдя.

Ці заходи Туреччина вводить як доповнення до тих, які запровадили з 14 квітня. Тоді у країні встановили нічну комендантську годину з 21:00 до 5:00, а на вихідних обмежили вихід на вулицю.

На сайті Міністерства внутрішніх справ що комендантська година не поширюється на іноземців, які приїхали до Туреччини як туристи. Також для туристів працюватимуть магазини, готелі, громадський транспорт та музеї.

 

Читайте також