В Індії жінка прийшла до тями за кілька хвилин до власної кремації
15:06 17.05.2021
881

В Індії 76-річна Шакунтала Гайквад прокинулася за кілька хвилин до власної кремації. Її рідні вирішили, що жінка померла від коронавірусу. Про це повідомляє Insider з посиланням на місцеві видання.

Минулого тижня у жінки з міста Бараматі виявили коронавірус. Після того як стан жінки погіршився, 10 травня родичі відвезли її в лікарню. Однак вільних палат не було. Поки сім'я перебувала в автомобілі, жінка втратила свідомість, і рідні подумали, що вона померла.

Гайквад відвезли додому і почали підготовку до кремації. Однак за кілька хвилин до спалення похоронних носилок жінка відкрила очі і почала плакати. Випадок підтвердив співробітник місцевого поліцейського департаменту.

Жінку повернули в лікарню, зараз її стан невідомий.

З 21 квітня в Індії щодня виявляли більше 300 тисяч нових випадків зараження коронавірусом. За минулу добу в Індії зареєстрували 281 386 нових інфікованих, ще 4106 осіб померли.

За даними Університету Джонса Хопкінса, з початку пандемії в країні виявили майже 25 мільйонів випадків зараження, від коронавірусу померли понад 274 тисяч чоловік.

Читайте також