У США молода викладачка займалась сексом зі старшокласником
21:09 01.03.2021
273

27-річну вчительку математики , яка викладає у американській школі, підозрюють у сексуальному зв'язку із старшокласником. За інтимні стосунки з неповнолітнім жінку арештували й заборонили їй спілкуватися з учнем, передає Daily Mail.

За інформацією ЗМІ, оскільки неповнолітній родич співробітника офісу шерифа справу передали до Державного бюро розслідувань Алабами, штату де і стався інцидент.

Що відомо про вчительку

Вчителька на ім'я Ештон Алана МакКласкі перебуває у шлюбі вже три роки. Стільки ж часу вона викладала і в школі. Як повідомлялося, вона була членом команди вболівальників в Університеті штату Алабама, де отримала диплом викладача у 2017 році. На момент слідства жінку випустили під заставу в 50 тисяч доларів. Спілкуватися з учнем їй заборонили.

Покарання за інтим з учнем

За скоєне вчительці загрожує тюремне ув'язнення терміном від 2 до 20 років і заборона на викладання. Наразі керівництво школи відправило викладачку у відпустку.

Нагадаємо, у Північній Кароліні, що в США, 25-річну вчительку математики початкових класів Ерін МакАуліфі було арештовано за підозрою у статевих стосунках з трьома старшокласниками та непристойній поведінці з молодшими.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також