Тимчасовий шлюб та викрадення дружини: найбільш шокуючі секс-традиції
20:12 13.09.2020
286

Кожна країна має свої традиції та звички, в тому числі й сексуальні. Комусь в Африці може здатися дивною поза 269», а в мусульманських країнах порахують справжнім гріхом секс на першому побаченні, яким ми, слов'яни, дійсно «грішимо». Що ж здається незвичайним конкретно для нас - це обряди обрізання деяких племен або укладення шлюбу «по любові», коли тебе просто вкрали.

Журналістка сайту tochka.net розповіла про 5 найбільш шокуючих сексуальних традицій народів світу. 

Самбія: плем'я, де п'ють сперму старійшин і пускають з носа кров

Самбія: плем'я, де п'ють сперму старійшин і пускають з носа кров

У цього племені досить дивна «процедура» перетворення хлопчика в чоловіка. Коли дитині виповнюється 7, її забирають з племені в поселення чоловіків, щоб він не вступав ні в які контакти з жінками, і допускають в загальне плем'я аж через 10 років. Протягом усіх 10 років майбутньому чоловікові постійно проколюють шкіру, пускають з носа кров і викликають блювоту. Таким чином майбутній чоловік очищається перед контактом з жінкою. Також його змушують пити сперму старійшин, пояснюючи це тим, що насіннєва рідина допоможе хлопчикові швидше змужніти і стати сильніше.

Мардуджара: плем'я, в якому при обрізанні з'їдають крайню плоть

Мардуджара: плем'я, в якому при обрізанні з'їдають крайню плоть

Ритуал змужніння майбутнього чоловіка в цьому племені трохи жорстокий. Спочатку підлітку роблять публічне обрізання, після якого хлопчик повинен з'їсти свою щойно відрізану крайню плоть. Пізніше відбувається обряд меатотомії: розрізання нижньої частини пеніса по каналу аж до самої мошонки. З цього моменту, тепер уже чоловік, буде мочитися через залишену ділянку уретри, що знаходиться досить далеко від головки члена.

Водабі: плем'я, де чоловіки крадуть один у одного дружин

Водабі: плем'я, де чоловіки крадуть один у одного дружин

Весілля в цьому племені влаштовуються дітям ще в ранньому дитинстві, при цьому дружина і чоловік доводяться один одному двоюрідними родичами. Але на щорічному святі Геревол у чоловіків прийнято оздоблюватися, вбиратися і красти один в одного дружин. Якщо парі вдалося піти зі свята непоміченими, то їх новий шлюб вважається повністю легальним, а чоловік залишається ні з чим (звичайно, якщо не вкрав собі іншу дружину). Ці шлюби тут вважаються укладеними з любові.

Сучасна культура Ірану, де можна купити тимчасовий шлюб

Сучасна культура Ірану, де можна купити тимчасовий шлюб

Всі ми знаємо, що мусульманська культура - одна з найсуворіших в сенсі статевих відносин між чоловіком і жінкою. Наприклад, мусульманські пари можуть займатися сексом тільки в місіонерській позі. Прохання чоловіка про зміну позиції вважається приниженням гідності. Однак в деяких мусульманських країнах, таких як Іран, молода пара, яка хотіла б зайнятися коханням перш ніж збирається вступити в шлюб, може купити «тимчасовий шлюб». Вони мають право влаштувати церемонію, в результаті якої укладається договір, в якому буде вказано точний час шлюбу. Після цього вони можуть займатися любов'ю, не суперечачи ісламським законам.

Тробріанци: плем'я, в якому займаються сексом з 6 років

Тробріанци: плем'я, в якому займаються сексом з 6 років

Дівчата цього племені починають займатися любов'ю з 6-8 років, а хлопчики - з 10-12, і це вважається тут нормальним. Дівчата цього племені ходять виключно топлес. Однак займатися сексом з ким попало і часто міняти партнерів тут забороняється. Зате найсексуальнішим, що може зробити тут дівчинка, вважається помочитися перед партнером під час орального сексу, прибрати за собою та піти. Найсвященніше ж у тробріанців - це спільний прийом їжі. Чоловікові суворо заборонено розділяти трапезу з жінкою до шлюбу - це гріх.

Читайте також