Дівчина з Амстердама креативно бореться з вуличними домаганнями
11:25 07.10.2017

#DearCatcallers - такий тег запустила в Інстаграмі 20-річна Ноя Янсма, втомившись від постійних вуличних загравань з боку незнайомих чоловіків, та запросила інших приєднатись до її акції.

Ноя завела однойменний профіль у популярній соцмережі Інстаграм, де публікує селфі з чоловіками, що чіпляються до неї на вулицях міста. Алгоритм простий: як тільки якийсь чоловік відпускає в її сторону двозначний жарт, сексистське висловлювання, або заграє, дівчина робить з ним фотографію і підписує, що саме він їй сказав.

[caption id="attachment_144555" align="aligncenter" width="640"] @dearcatcallers:"Ey sexy Chiquita! A donde vas sola?/Ey sexygirl, Where are you going alone?" #dearcatcallers[/caption]

"Моделі" на світлинах Ної зазвичай посміхаються, адже не знають, для чого саме їх фотографують. Таким чином дівчина хоче сказати, що загравання з боку незнайомців містять у собі мало приємного, і не є проявом приязності.

У рамках проекту публікації мали виходити впродовж місяця, але Ноя планує продовжити, а також пропонує долучитись інших користувачів.

Фото: Instagram

Читайте також