Сенаторам США проведуть секретний брифінг щодо України
12:01 03.12.2022
257

Секретний брифінг американських сенаторів відбудеться водночас із тим, як адміністрація Джо Байдена прагне надати Україні додаткову допомогу в  $37 млрд. Підтримка може бути включена до зведеного законопроекту на кінець 2022 року, який має бути схвалений до 16 грудня для фінансування уряду.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Досі невідомо, чи вдасться адміністрації домовитися про гігантський комплексний пакет, чи їй доведеться погодитися на тимчасову резолюцію щодо фінансування федеральних агентств на рівні минулого року - проти чого застерігав Пентагон, зазначає телеканал.

Згідно з інформаційним бюлетенем, опублікованим минулого місяця CNN, запит на фінансування України розподілено між чотирма урядовими відомствами США. Фінансування "забезпечить Україні фінансування, зброю та підтримку, необхідні їй для самозахисту, і щоб вразливі групи населення продовжували отримувати життєво необхідну допомогу", йдеться у листі директора Управління з управління та бюджету Шаланди Янг, направленому спікеру Палати представників США Ненсі Пелосі. За її словами, у ньому також розглядається гостра нестача продовольства та енергії, спричинена вторгненням росії.

Розбивка, відповідно до бюлетеня, виглядає так:

  • 21,7 мільярда доларів для Міністерства оборони США.
  • 14,5 мільярда доларів для Державного департаменту США.
  • 626 мільйонів доларів для Міністерства енергетики США.
  • 900 мільйонів доларів для Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також