Російських хакерів звинуватили в кібератаці на найбільшого в світі виробника м'яса JBS
19:30 02.06.2021
263

2 червня в США після кібератаки відновиться робота більшої частини підприємств найбільшого в світі виробника м'ясних продуктів JBS і його підрозділу Pilgrim's. Про це повідомив генеральний директор JBS USA Андре Ногейра в заяві, опублікованій на сайті компанії.

«Компанії не відомо про будь-які дані, щоб були скомпрометовані дані будь-якого споживача, постачальника або співробітника», - зазначив Ногейра.

За даними Bloomberg, після кібератаки 30 травня всі заводи JBS з виробництва яловичини в США тимчасово призупинили роботу. В Австралії два дні поспіль не працювали тисячі співробітників JBS, а в Канаді скасували кілька змін 31 травня та 1 червня.

Корпорація JBS повідомила представників Білого дому про те, що вимога викупу за збереження даних компанії надійшло від хакерського угруповання, яке, ймовірно, знаходиться в Росії.

Bloomberg з посиланням на свої джерела пише, що за цією атакою на JBS стоїть хакерське угруповання REvil, яке причетне до злому Quanta Computer, тайванського постачальника Apple, який виробляє для корпорації макбуки.

Заступник прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П'єр заявила, що адміністрація президента США безпосередньо взаємодіє в російською владою з цього питання. Розслідуванням інциденту також займається ФБР.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також