Королева Єлизавета II відсвяткувала свій день народження
17:00 12.06.2021
362

Сьогодні, 12 червня, королева Великобританії Єлизавета II відсвяткувала свій офіційний 94-й день народження. В цьому році через пандемію коронавірусу церемонія була дуже скромною, тривала близько 20 хвилин і обійшлася без традиційного параду і гулянь тисяч людей у центрі британської столиці.

Про це повідомляє британське агентство BBC.

Так, традиційний військовий парад “Trooping the Colour” в центрі Лондона біля Букінгемського палацу цього разу не проводився.

Замість цього 94-річна королева у Віндзорському замку прийняла вітання від зведеного полку валлійських гвардійців. Вони промаршували перед Єлизаветою II з урахуванням вимог соціального дистанціювання. Крім того, було здійснено артилерійський салют.

Королева, одягнена в легке пальто і капелюшок, посміхалася і  мала вдоволений зовнішній вигляд.

Офіційні урочистості з нагоди відзначення дня народження британських монархів часто проводились у день, відмінний від фактичного дня народження, особливо коли справжній день народження був не влітку. Наприклад, король Едуард VII народився 9 листопада, але його офіційний день народження відзначався протягом усього періоду його правління в травні або червні, коли існувала більша ймовірність гарної погоди для параду до Дня народження, відомого також як Trooping the Colour.

Читайте також