Греція змінила умови в'їзду в країну для туристів
16:00 19.06.2021
274

Міністерство туризму Греції оголосило про дві важливі зміни умов в'їзду в країну для туристів. Про це повідомляє Ekathimerini

  • уряд дозволив в'їзд в країну мандрівникам з негативним результатом експрес-тесту.
  • збільшили мінімальний вік, при якому діти, які в'їжджають в країну, повинні надавати документи, що підтверджують, що вони не хворі. Тепер дітям до 12 років дозволено в'зд без таких документів (раніше було дозволено дітям до 6 років).

Крім того, прибулим до Греції надається можливість показати сертифікат ЄС про вакцинацію замість негативного результату тесту.

Серед інших оголошених змін, що стосуються туризму: працівники туристичної індустрії, які ще не пройшли вакцинацію, повинні будуть проходити самотестування двічі в тиждень. Держава оплатить перший тест, а другий — роботодавець.

Що стосується в’їзду туристів до Греції, діти у віці до 12 років з супроводом, які прибувають з країн, що входять в так званий “зелений список” COVID-19, не повинні будуть надавати негативний тест на коронавірус. Дітям до 6 років, які прибули з країн, внесених до “жовтого” та “червоного” списків, теж не обов’язково надавати тест.

Усім дорослим туристам, які прибувають до Греції з “зелених” країн, досить буде здати експрес-тест на COVID-19, якщо він негативний.

Кінотеатри також можуть відкритися 1 липня з максимальною місткістю 50%.

Щеплені люди з сертифікатом про вакцинацію тепер можуть займатися в спортзалах без маски.

 

Читайте також