Сягнув історичного максимуму: вартість біткойнів зросла до 52 тисяч доларів
16:48 19.02.2021
255

Одна з найпопулярніших криптовалют біткойн подорожчала на 2.6% та сягнула історичного максимуму. У четвер, 18 лютого, її вартість сягнула позначки 52 932 доларів. Окрім того, ринкова капіталізація - вартість всіх біткойнів в обігу - склала близько 982 мільярдів доларів, передає агентство Reuters.

Зростання біткойна було викликане ознаками того, що він завойовує визнання серед основних інвесторів і компаній, від Tesla і Mastercard до BNY Mellon. Тим не менш, багато аналітиків та інвесторів як і раніше скептично ставляться до неоднозначно регульованого і дуже волатильного цифрового активу, який все ще мало використовуються для торгівлі.

Аналітики JP Morgan заявили, що поточні ціни біткойна набагато вище оцінок справедливої вартості. Широке поширення збільшує кореляцію біткойнів з циклічними активами, які ростуть і падають з економічними змінами, що, в свою чергу, знижує вигоди від диверсифікації в криптовалюту.

Інші інвестори цього тижня заявили, що волатильність біткойна являє собою перешкоду для його амбіцій стати широко поширеним засобом платежу.

Зазначимо, найпопулярніша у світі криптовалюта за тиждень подорожчала більш ніж на 8%. У цьому місяці вона зросла приблизно на 60%.

Читайте також