Amazon купить кіностудію MGM за 8,45 млрд. доларів
18:01 26.05.2021
257

Американський інтернет-ритейлер Amazon.com Inc. домовився про придбання голлівудської кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer за $8,45 млрд. Про це йдеться в офіційній заяві пресслужби Amazon

Повідомляється, що після успішних переговорів між сторонами, Amazon купить кінокомпанію за 8,45 млрд доларів, що стане другим за величиною придбанням корпорації після Whole Foods у 2017 році, яку компанія купила за 13,7 млрд доларів.

Це придбання забезпечить стрімінговому сервісу Amazon Prime доступ до великої бібліотеки фільмів, якою володіє кіностудія.

"Amazon допоможе зберегти спадщину та каталог фільмів MGM і надасть споживачам ширший доступ до наявних творів", - повідомляється у спільному пресреліз компаній.

Кіностудії MGM належать права на фільми про Джеймса Бонда, а також такі кінофраншизи, як "Робокоп", "Рожева пантера" і "Роккі".

Серед кінопроєктів, які знаходяться в роботі у MGM на цей час - "Будинок Гуччі" Рідлі Скотта, картина Пола Томаса Андерсона під назвою "Soggy Bottom", а також екранізація роману Project Hail Mary від автора "Марсіанина".

 

Читайте також