Як вибрати керамічний обігрівач
19:00 28.11.2022
253

Останні 5–7 років на українському ринку кліматичного обладнання великою популярністю користуються керамічні обігрівачі. Зовні вони являють собою панелі без додаткових зовнішніх елементів. Плоскі, тому органічно вписуються в будь-який дизайн інтер'єру. Можна вибрати стаціонарну чи пересувну модель. На що спиратися під час купівлі, розповімо нижче.

Продуктивність

Інакше кажучи — потужність побутового приладу. Від неї залежить, наскільки добре та ефективно керамічний обігрівач підвищуватиме температуру в кімнаті. Потужність вираховують за такою формулою:

  • N = S х 100 Вт,

де N — це потужність, S — площа кімнати, 100 Вт — коефіцієнт, на який потрібно помножити площу.

Наприклад, маємо кімнату 18 м2. Помножуємо цей показник на 100 та отримуємо 1800 Вт або 1,8 кВт. Отже, для такого приміщення можна купувати керамічні обігрівачі у Дніпрі потужністю 2 кВт. Невеликий запас продуктивності необхідний, щоб побутовий прилад не працював постійно на межі своїх можливостей. Це дозволить подовжити термін його служби.

Можна й простіше розрахувати корисну потужність побутового приладу. 1 кВт продуктивності на кожні 10 м2 приміщення.

Тип монтажу

Під час покупки необхідно визначитися, яким чином плануєте експлуатувати конвектор — використовувати його локально в одному місці кімнати або періодично переміщати по будинку. Для другого варіанту краще звернути увагу на моделі на роликах. Стаціонарні керамічні панелі вішають на стіну.

Терморегулятор — важливий

За допомогою цього вбудованого приладу можна збільшити енергоефективність керамічної панелі. Він сприяє підтримці оптимальної температури у приміщенні, вчасно вимикає та вмикає обігрівач. Виділяють три різновиди регуляторів:

  • Електронні. Регулюють задану температуру з точністю до 0,1 градуса.
  • Механічні — не такі точні, але дешевші, параметри встановлюються регулятором на корпусі.
  • Вбудовані програмовані — найновіші з усіх трьох, підтримують функціональність керамічного обігрівача в суворому режимі.

Терморегулятор відсутній лише в бюджетних моделях.

Додаткові функції

Після того, як визначилися із потужністю, кольорами та типом пристрою, важливо звернути увагу на додаткові зручні опції. Наприклад:

  • захист від перегріву — дозволяє застрахувати себе від плавлення електропроводки;
  • пульт дистанційного керування — зручний для тих, хто не звик підводитися з улюбленого дивана;
  • замок від дітей або захист від випадкових опіків — важливі функції, якщо в будинку є малеча.

За необхідності купіть зволожувач повітря, щоб підтримувати здоровий мікроклімат у приміщенні. Ці та інші побутові прилади можна купити на сайті Алло в Дніпрі

Керамічні панелі можна вибрати в білому, сірому, кремовому, коричневому, чорному і навіть різнобарвних відтінках. Тому можливості в плані облаштування дизайну інтер'єру безмежні.

Автор: Ася Пишко
Читайте також