Популярні різновиди рушників та їх властивості 
18:37 28.11.2022
262

Рушники – домашній текстиль, яким ми користуємося щодня і постійно. Вони – постійні мешканці не тільки у ванній кімнаті, а також на кухні. Тому різновидів їх існує безліч.

 

Рушники – домашній текстиль, яким ми користуємося щодня і постійно. Вони – постійні мешканці не тільки у ванній кімнаті, а також на кухні. Тому різновидів їх існує безліч. Кожний з яких має властивості, що відповідають їх призначенню. Придивіться уважніше до моделей, що є у вас вдома і ви побачите, яке різноманіття варіантів їх може бути.

Невеликого розміру і тонкі за текстурою – цим характеристикам відповідають кухонні рушники. Саме такими моделями зручно користуватися на кухні. Адже їх легко прати, а робити це буде потрібно часто. Цей текстиль забруднюється набагато швидше, чим будь-який інший. Купити рушник для кухні можна майже всюди. Навіть в супермаркеті буде відділ, де вам запропонують декілька моделей. Але, все ж таки, найбільший асортимент буде в інтернет-магазині домашнього текстилю. На сторінках сайтів ви знайдете продукцію відразу від декількох виробників, у виборі з моделями та їх ціною не буде проблем. Зможете легко підібрати недорогий варіант гарної якості.

Рушники для рук – ще одна популярна модель для щоденного використання. Вони середнього розміру та з середньої щільності. Саме таких властивостей вистачає для зручного використання. Їх обирають за кольором під кафель ванної кімнати. Також звертають увагу на декор, в якості якого може бути вишивка, або жакардовий візерунок. Купити рушник для рук і обличчя можна в текстильному магазині або онлайн. В інтернет-магазині моделі відрізняються як дизайном, так і щільністю, розміром і, звичайною, ціною. Краще замовляти на сайті, де пропонують продукцію від декількох виробників. У таких продавців завжди легше найти рушник, який за характеристиками та ціною для вас буде найкращим.

Під банними моделями маються на увазі ті, якими витирають все тіло після водних процедур. Їх відрізняє великий розмір, висока щільність та високий ворс. Такі вироби швидко і якісно вбирають вологу. Але можуть бути не дуже зручнимиу використанні, коли мокрі, адже стають важкими.

Головне, про що потрібно пам'ятати – обирайте моделі тільки з натуральної сировини. До бавовняних всі звикли, але на полицях пропонують нам і бамбукові рушники. Це ідеально м'який, гарний та пухнастий текстиль. Коштують вони у 1,5 рази більше, ніж з бавовни, але за характеристиками виграють. Крім привабливого зовнішнього вигляду, вони чудово поглинають вологу, швидко сохнуть та мають антисептичні якості.

Замовляйте кращі для себе рушники, хай вони тішать високою якістю та практичністю.

Читайте також