Зеленський обіцяє негайно розібратися з деталями про дозвіл на виїзд військовозобов’язаних
10:00 06.07.2022
666

Президент Володимир Зеленський пообіцяв розібратися в питанні порядку виїзду за межі місць реєстрації осіб, які є військовозобов’язаними, на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача у середу, - про це глава держави заявив у відеозверненні, оприлюдненому у Телеграмі.

«Сьогодні у суспільстві було багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ про затвердження Порядку отримання якихось дозволів для військовозобов’язаних, призовників і резервістів. Бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння і навіть обурення у суспільстві. Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ доповісти мені всі деталі під час завтрашнього чергового засідання Ставки Верховного головнокомандувача одним з пунктів порядку денного. Я обіцяю народу з цим розібратися», - сказав Зеленський.

Як повідомлялось, Генштаб удосконалює нормативно-правову базу, щоб володіти повною інформацією про мобілізаційний ресурс. Генштаб ЗСУ оприлюднив інформацію про те, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Водночас,у разі необхідності можна буде отримати дозвіл у територіальному центрі терміном від 30 діб до року.

Пізніше полковник Генштабу Олександр Клись пояснив, що людині, яка виїжджає за межі області, потрібно прибути до керівника ТЦК і отримати такий дозвіл. Якщо людина переміщується у межах однієї області, то дозволу отримувати не потрібно. Тобто, при виїзді, наприклад, з Київської області до Києва, то не потрібно.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також