В Україну доставлено перший вантаж скла з Литви , - Кличко
12:30 23.05.2022
258

За даними муніципалітету, цю допомогу зібрали завдяки пожертвуванням мешканців та бізнесу.

"Непотрібні шибки, склопакети, які залишаються після проведення реконструкцій, для нас це невелика цінність, а для українців, які після бомбардувань залишилося без вікон – це мінімальне відновлення елементарних умов нормального життя", – сказав мер Вільнюса Ремігіюс Шимашюс .

Згідно з підрахунками, на першому етапі через майданчики збору великогабаритних відходів та на майданчиках Dėk'ui було зібрано скло та склопакети на 300 вікон. З делегацією з Вільнюса зустрічався мер Києва Віталій Кличко .

"Мер Києва, лідер партії "УДАР",  ясно виклав пріоритети свого міста, – сказав віце-мер Томас Гульбімнас. – Перше, зробити все для перемоги у війні. Друге, створити умови для повернення городян, тобто забезпечити їх житлом (зруйновано близько 200 багатоквартирних будинків), відновити бізнес та робочі місця, подбати про навчання дітей, які повернуться (у місті пошкоджено 36 шкіл). Остання мета чітко окреслена за часом – до початку навчального року, тому ми пообіцяли шукати допомогу у Литві , щоб ці цілі були втілені”.

Муніципалітет продовжить збір текла та степлопакетів для України .


 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також