У чергах на КПВВ на Донбасі зібралось понад 300 авто
15:00 18.01.2019

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд перебувало 330 автомобілів, передає прес-служба ДПСУ.

"У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: "Майорське" – 30/50; "Мар’їнка" – 50/70; "Новотроїцьке" – 30/40; "Гнутове" – 20/40", - йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначили, що на цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Напередодні через КПВВ прослідувало 40 тисяч осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів.

В КПВВ "Майорське", минулої доби, прикордонники Краматорського загону виявили автомобіль, яким наш співвітчизник намагався перемістити через лінію зіткнення на виїзд до тимчасово окупованої території України запчастини до комп’ютерної техніки на суму більше 11 тисячі гривень.

А в КПВВ "Новотроїцьке" прикордонники Донецького загону виявили у громадянки України, яка рухалась у пішому порядку через лінію зіткнення на вихід до тимчасово окупованої території України, партію косметичних виробів на суму майже 31,5 тисячі гривень.

В обох випадках товари передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Читайте також