АТ «Вінницяобленерго» вводить графік аварійних відключень (ГАВ) для споживачів області. Причиною є гострий дефіцит потужності внаслідок пошкоджень від російських обстрілів та зростання споживання електроенергії.
Про це повідомляють офіційні джерела.
ГАВ застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергосистемі України у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася при раптовому порушенні режиму роботи електростанцій України або недопустимого перевантаження устаткування, - йдеться в інформації.
Графік аварійних відключень містить перелік ліній електропередач із зазначеною по кожній лінії потужністю, що повинна бути вимкнена у разі надходження відповідної команди диспетчера НЕК «Укренерго» - NPC Ukrenergo.
Команда про скасування графіку аварійних відключень також надходить «Укренерго»
Розбивки за датою або часом вимкнень у цих графіках немає.