Інста-мітинг: українські зоозахисники виступають проти цирків із тваринами
17:21 25.09.2020
257

Гуманістичний рух UAnimals закликає українців долучитися до незвичайного мітингу. Протестна акція проходитиме наприкінці вересня в Instagram.

25-27 вересня зоозахисники та усі бажаючі завдяки новітнім технологіям зможуть виступити за заборону цирків із тваринами, хутрових ферм та дослідів на тваринах.

Через карантин ми не можемо вийти на звичайний мітинг і привернути увагу суспільства до важливих проблем – каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук –Втім ми не готові мовчати і завдяки першому інста-мітингу разом закличемо владу прийняти важливі гуманістичні рішення.

Організатори акції зазначають, що подібним чином вони хочуть привернути увагу суспільства до болючих проблем, а також закличуть депутатів прийняти законопроекти про заборону хутрових ферм, цирків з тваринами, а також покласти край тестуванню косметики на тваринах та іншої жорстокості. Аби долучитися до акції потрібно розмістити фото чи відео з гаслом-фільтром та відмітити аккаунт @uanimals.official в Instagram.

Довідково: гуманістичний рух UAnimals щороку об’єднує тисячі людей, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій і дельфінаріїв. Минулого року масштабна акція одночасно пройшла у 24 містах України, до якої також долучилась команда станції Вернадського в Антарктиді. Цього року подія стане можлива завдяки новітнім технологіям.

Джерело: PRпортал

Читайте також