Три українки потрапили в топ-25 гонки на першому Кубку IBU в сезоні
18:02 28.11.2021
260

У шведському Ідре завершилась гонка переслідування за участю українських біатлоністок.

Попередні два дні змагань були доволі успішними для жіночої збірної України. Зокрема, Дар'я Блашко зуміла двічі піднятись на п'єдестал, вигравши дві бронзові медалі в спринті.

У гонці ж переслідування українки стартували в такому порядку: Блашко (4-те місце, 35 секунд відставання), Ольга Абрамова (9-те місце, 44 секунди відставання), Анна Кривонос (24-те місце, півтори хвилини відставання), Надія Бєлкіна (50-те місце, 2 хвилини 11 секунд відставання) та Анастасія Рассказова (58-ме місце, 2 хвилини 32 секунди відставання).

Попри вдалу позицію на старті, Блашко не змогла втриматись у п'ятірці лідерів. На перших двох вогневих рубежах вона допустила по одній помилці та суттєво програвала ходом, що відкинуло її за межі першої двадцятки. А от Абрамова лише з однією хибою під час другох стрільби тривалий час трималась близько топ-10.

Анна Кривонос показувала якісну стрільбу - жодного промаху на трьох перших вогневих рубежах, однак швидкість проходження дистанції була недостатньою, аби посперечатись за лідерські позиції. Так, Кривонос трималась у першій двадцятці.

Зрештою, серед українок найкращий результат показала саме Абрамова - вона фінішувала в топ-15, допустивши тільки дві помилки - на другому та третьому вогневому рубежі. А її відставання від лідерки - німкені Франциски Гільдебранд - склало 1:43.2 хвилини.

У топ-25 також потрапили Блашко та Кривонос. При цьому Блашко допустилась трьох хиб під час стрільби, а Кривонос помилилась лише на останньому вогневому рубежі. Однак Анна поступалась швидкістю - її відставання сягало більше двох з половиною хвилин.

Ще дві українки - Бєлкіна та Рассказова - опинились за межами топ-40.

Переможницею гонки переслідування, своєю чергою, стала Гільдебранд. Вона жодного разу не схибила під час стрільби. Ба більше, після четвертого вогневого рубежу вона йшла другою і зуміла обігнати росіянку Євгенію Буртасову. Третє місце посіла француженка Паула Боте.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також