У Вінниці провели футбольний турнір за участі людей, які побороли наркозалежність
13:00 25.06.2022
273

У Вінниці на стадіоні ліцею №18 відбулась соціальна акція «Футбол проти наркотиків». До неї долучилися 11 команд: 9 – із Вінниці та по одній з Харкова та Хмельницького. Турнір присвячений Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх обігом і у нашому місті відбувається вже 14-ий рік поспіль. У ньому беруть участь люди, які знаходяться на шляху подолання своєї залежності та ті, хто прагнуть їх підтримати та допомогти, - про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Організував футбольний турнір Вінницький міський центр соціальних служб спільно з ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця».

«Минулого року до нас приїздили команди з усієї України. На жаль, через війну, у цьому році приїхали лише команда з Хмельницького, та команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Цим заходом ми хочемо показати, що у нас є такі проблеми і є люди, які потребують допомоги. Але в той же час вони є прикладом того, що ніколи не пізно почати нове життя», - каже директор Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

«Такого типу заходи показують, що завжди можна почати нове життя. Уже 8 років я живу без наркотиків і з тих пір моє життя стало кращим. Просто ми є живим прикладом того, що завжди можна почати нове життя», - каже керівник ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця» Олександр Волошин.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також