На території Липовецької громади фахівці ДСНС знищили боєприпаси, що залишилися ще з часів Другої світової війни. Небезпечні предмети були виявлені напередодні місцевими жителями: один — на присадибній ділянці в селі Зозівка, інший — за межами села Росоша.
Після отримання повідомлення сапери оперативно виїхали на місце та провели роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів.
У Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області вкотре наголошують: будь-які підозрілі знахідки можуть становити смертельну загрозу. Категорично заборонено торкатися їх або намагатися самостійно перевіряти.
У разі виявлення небезпечних предметів необхідно негайно повідомити рятувальників за номером 101. Фахівці закликають громадян бути обережними, дотримуватися правил безпеки та берегти власне життя.