У Вінницькому райуправлінні влаштували для другокласників день з поліцейськими.
Копи розповіли дітлахам про роботу чергової частини, криміналістів, кінологів та показали як працює інноваційна система “Custody Records”. Під час екскурсії кожен школяр міг відчути себе в ролі правоохоронця: приміряти спецзасоби, проїхатися у службовому авто та спробувати дактилоскопіювати відбитки пальчиків.
Свої перші роботи -дактилоскопійовані пальчики - школярі забрали на згадку.
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/428615337_783032633865229_6838792203049767125_n.jpg?itok=I9blLqYW)
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/428620647_783032570531902_8380864385428878811_n.jpg?itok=KLBkoOW2)
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/428622448_783032647198561_231719412042383649_n.jpg?itok=2Y3cpGwL)