Вінничани здобули командну бронзу на відкритому чемпіонаті Тернопільщини зі змішаних бойових мистецтв
11:02 21.06.2021
257

Фінішував відкритий чемпіонат Тернопільської області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). В змаганнях взяв участь 181 спортсмен із 12 областей України. Це були бійці різного віку, починаючи від восьми років і закінчуючи дорослими.

За збірну Вінницької області виступали представники клубів «У-Вей» (Стрижавка), «Оріон» (Липовець-Турбів), «Тора-Каї» (Шаргород), «Січ» і «Патріот» (обидва – Вінниця). В підсумку вінницька збірна посіла третє загальнокомандне місце. Попереду – лише Чернівецька і Одеська області.

В особистому заліку у вінничан – 16 нагород різного гатунку. Чемпіонами, зокрема, стали Дмитро Гуменюк, Єгор Тригубов (обидва - 8-9 років), Рамір Мірієв, Діана Матвієнко, Артем Жуков (всі - 12-13 років), Олександр Хуторянський і Олександр Коваль (обидва – старше 18 років). Призові місця також посіли Артем Рубежанський, Владислав Довгий, Валерій Барашивець, Володимир Чмих, Іван Говорухін, Нікіта Паламарчук, Євген Ставничий,  Мирослав Федьков і Артем Мазур.

Виступ нашої команди на відкритому чемпіонаті Тернопільської області президент Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров назвав достатньо успішним.

-Адже із 25 членів збірної більшість здобула нагороди. Але цей результат можна й потрібно покращувати. Наразі ми почали активно залучати до збірної області спортсменів із різних районів, що підвищує внутрішню конкуренцію і йде всім на користь, – сказав він.

На сьогодні задача обласної федерації змішаних бойових мистецтв – дати можливість спортсменам якомога більше практики на змаганнях різного рівня. Причому на чемпіонатах не лише під егідою UFMMA, а й інших федерацій. Це згодом допоможе показати хороший результат на офіційних всеукраїнських стартах.                 

- Продовжимо виступати у відкритих чемпіонатах сусідніх регіонів. Далі будуть змагання на Івано-Франківщині , а також Кубок Вінниччини. Все це дасть можливість покращити рівень наших бійців перед найважливішими стартами року – чемпіонатом України з фрі-файту и Кубком України зі змішаних бойових мистецтв, що слугуватиме відбором до чемпіонату світу, – прокоментував  Вадим Кудіяров.

Пресслужба Вінницької обласної федерації зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA)

Автор: Анна Макарчук
Читайте також