Спортсмени з Вінниччини здобули 55 медалей на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств
13:10 06.04.2024
276

Нагороду найвищого гатунку молодіжної першості здобула Яна Шелемба. У фіналі уродженка Тростянецького району перемогла суперницю з Естонії. Нагадаємо, минулоріч Яна стала чемпіонкою світу серед молоді.

Також у змаганнях серед молоді виборола Олександра Скоробогач, яка виступала у ваговій категорії до 47 кг. Олександра - вихованка тульчинського клубу "Гепард". Представниця клубу "Боєць" Анастасія Городівська стала бронзовою призеркою континентальної першості. Вона виступала у ваговій категорії 52 кілограми.

Серед спортсменів віком від тринадцяти до сімнадцяти років Вінниччину представляли одинадцять хлопців і дівчат, які здобули вісім нагород. Серед них одна золота, дві срібних і п'ять бронзових. Зокрема на вищу сходинку п'ядесталу пошани піднялася Олена Калачик з Хмільника. Вона змагалася серед наймолодших U-13. Таким чином подоляни зробили свій внесок у командну перемогу українців, які у всіх трьох вікових групах здобули 55 медалей, з них 17 золотих.

Джерело та фото: Арена Вінниччини.

Автор: Анна Макарчук