Вінниця розвиватиме туристичний потенціал разом з національною туристичною організацією України
10:31 17.06.2021
259

Вінницька міська рада підписала угоду про співробітництво з Національною туристичною організацією України. Підписання документу відбулося в межах засідання Туристичної ради.

Діяльність цієї організації спрямована на всебічний розвиток національної туристичної галузі в Україні, координацію та консолідацію дій учасників і партнерів для розвитку національного ринку туристичних і супутніх послуг та захисту їх економічних інтересів. Впродовж останніх років НТОУ реалізувала десятки успішних проєктів у співпраці зі Всесвітньою туристичною організацією ООН, Всесвітньою радою з подорожей та туризму, ЄБРР та іншими у напрямках стратегічного планування, підтримки малого та середнього підприємництва, консолідації туристичного бізнесу, навчання, статистики, стандартизації тощо.

Під час візиту до Вінниці президент НТОУ Іван Ліптуга познайомився з проєктом майбутнього Туристичного хабу, в якому зараз проходять будівельні роботи.

Мета підписання даного документу – створення сприятливих організаційних і економічних умов для розвитку туристичного потенціалу Вінниці. Дана угода  є гарантом посилення співпраці співпрацю і в розвитку сучасних туристичних послуг, і в покращенні сервісу й освіти представників галузі, і в ефективному спільному маркетингу Вінниці як туристичної дестинації онлайн і офлайн.

Планується, що ці переваги, які надасть підписання зазначеного договору, допоможуть перетворити Вінницю на потужний центр відпочинку і ділової активності в Центральній Україні. Підчас засідання було обговорено напрацювання спільних активностей щодо популяризації, перспективи розвитку регіональної та локальної туристичної діяльності.

Після підписання угоди учасникам засідання було презентовано туристичний бренд Вінниччини. Представники турради обговорювали напрацювання спільних активностей щодо його популяризації, перспективи розвитку регіональної та локальної туристичної організації, а також план туристичних і професійних заходів на ІІ півріччя 2021 року.

 

 

Читайте також