У Вінниці пройдуть показові виступи учасників раллі на ретро-автомобілях
19:00 19.06.2021
525

22 червня до Вінниці приїдуть учасники Міжнародного пробігу «Марафон Дружби та Миру — Україна в ралі Монте-Карло VI United Super Special Race». Екіпажі проїдуть 3000 км містами України, Молдови та Румунії. Побачити ретро-автомобілі та показові виступи гонщиків можна буде о 12:30 на Європейській площі.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

Екіпажі Національної Автомобільної Ліги «Золоте Кермо України» і Відроджений Київський Клуб Автомобілістів до Вінниці прибудуть на 10 автівках. Родзинкою стануть ретро-автомобілі «ЗАЗ 965» та «ЗАЗ 966» зі стартовими номерами 402 і 403.  Як зазначають організатори, автівки збережені в оригінальній комплектації.

У Вінниці представники марафону матимуть насичену програму. На Європейські площі о 12:30 відбудеться відкриття марафону, а також змагання між ретро-автівками, яким понад 60 років. До речі, усі охочі можуть зробити фото з легендарними "запорожцями". До заходу долучаться спортивні школи міста, вихованці яких продемонструють свої уміння. 

Серед учасників української команди є і вінничанин.  Андрій Аверчук представлятиме Вінницю та Україну цьогоріч на міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло. Турнір мав відбутися на початку цього року, але через нову хвилю пандемії COVID-19 його проведення перенесли. Команда з України має їхати на ралі на ЗАЗ «Запорожець». Спортсмени заручились підтримкою Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Зокрема, як розповів Андрій Аверчук, отримали допомогу на пошиття костюмів для участі в змаганнях.   

"Учасники марафону проїдуть майже 3000 км. До Вінниці прибуде також наставник нашої команди – екс-депутат Європарламенту і відомий гонщик Арі Ватанен. Він відомий тим, що був чемпіоном світу з ралі 1981 року, і це перший гонщик, який 4 рази перемагав в ралі "Дакар" в найпрестижнішому класі "Автомобілі". Разом з міським главою Сергієм Моргуновим вони дадуть старт марафону у місті. Під час цього заїзду ми плануємо визначити ще два автомобілі, які б могли долучитися до ралі в Монте-Карло. Зараз наша збірна складається із 8 чоловік і двох зареєстрованих автомобілів. Якщо автомобілі, які беруть участь в марафоні, пройдуть усю дистанцію і покажуть, що вони можуть їхати на змагання, то будемо шукати можливості розширювати нашу команду", - додав Андрій Аверчук. 

Після Вінниці учасники Міжнародного марафону "Марафон Дружби та Миру — Україна в ралі Монте-Карло VI United Super Special Race" вирушать до міста Бар, а звідти до Тернополя.

 

Читайте також
Під Вінницею лунатимуть вибухи
Регіони
Сьогодні, 09:47
Під Вінницею лунатимуть вибухи