На сайті Єдиної системи місцевих петицій розмістили звернення з проханням продовжити один із автобусних маршрутів Вінниці
18:00 25.07.2021
465

На сайті Єдиної системи місцевих петицій розмістили звернення з проханням продовжити один із автобусних маршрутів Вінниці. Йдеться про маршрут №27.

Відповідну петицію зареєструвала Бальшанек Марія. Авторка просить продовжити час роботи маршруту №27, що прямує у село Лука Мелашівська. На даний момент останній автобус у сторону цього села вирушає о 21:00, тоді як з села до міста останній відправляється 21:20. Щодо муніципального маршруту №27, то він припиняє ходити ще до 20:00. 

Бальшанек Марія розповідає, що жителі села тісно пов'язані з містом, вони працюють у Вінниці та відпочивають у Вінниці, та й дорога туди займає не більше 20 хвилин. Але, після 21:00 добратися у село Лука Мелашівська можлива лише на таксі або пішки. 

"Автобусний маршрут №27 належить місту, тому, є пропозиція продовжити роботу муніципального маршруту до 22:00-22:30. По факту, необхідно додати ще один-два рейси у більш пізній час. Відомо, що в автобусному парку ВТК є як великогабаритні, так і менші автобуси. Можна саме на ці рейси пустити менший автобус, якщо великогабаритний запускати не вигідно. Нехай жителі Луки Мелешківської користуються громадським транспортом, а не годують служби таксі, які менше 100 грн за поїздку за місто не беруть",- додає пані Марія

До кінця збору підписів залишилось 13 днів. Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, вона повинна набрати не менше 350 підписів.

Джерело

Автор: Павло Петрушко
Читайте також