На Вінниччині триває міжнародний фестиваль «Живий Вогонь»
15:00 25.07.2021
352

У селі Якушинці, що у Вінницькому районі, відбулося офіційне відкриття ХІІ Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий Вогонь». Захід розпочався з танцювального флешмобу за участі 400-х учасників.

Зокрема, свої танцювальні та пісенні виступи продемонстрували колективи представників українських етнічних груп та національних меншин. На території розгорнулись виставки, тематичні локації, фотозони, дитячі ігрові майданчики та фудкорти.

Увагу гостей неабияк привертають локації присвячені нематеріальній культурній спадщині, яка представлена на фестивалі вперше. Також, багато із присутніх вже спробували себе у народних ремеслах під час майстер-класів від народних майстрів.

Наразі фестиваль ще триває. Для вінничан це чудова нагода аби відвідати виступи козацьких бойових мистецтв, козацькі майстер-класи, дегустації, запалення «живого вогню», купальські та подільські обряди, ходіння по вуглях, драйвовий рок-концерт та вогняне шоу.

Організатор — Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна.

Проект «Живий вогонь» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду,  Державного агентства розвитку туризму, а також за підтримки Вінницької ОДА та Якушинецької ТГ. Захід включено до Плеяди культурно-мистецьких заходів з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України «Ти у мене єдина».

 

Джерело

Автор: Павло Петрушко
Читайте також