Митці презентували тематичну виставку до Дня захисників і захисниць України
18:02 30.09.2023
301

Вчора у Вінниці в Художньому музеї   відкрили виставку «Козацтво – дух часу. Фактор свободи». В експозиції  –  близько 40 робіт відомих українських митців. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницького обласного художнього музею.

У виставці взяли участь митці різних художніх жанрів – живописці, графіки, скульптори, різьб‘ярі.

Вінничани зможуть ознайомитись та подивитись Феодосія Гуменюка, Василя Овчиннікова, Володимира Овраха,Михайла Бабія, Івана Горобчука, Василя Слободянюка, Юрія Дяченка,  Олександра Рожкова, В’ячеслава Постернака, Івана Грищука, Миколи Бондаря, Олександра Пелешка, Альони Лесніченко, Ігоря Майструка, Людмили Голови, Василя Трохимчука, Тетяни Семенівської, Ірини Прокопчук, Марії Чижик.

Серед представлених робіт – історичні, сакральні, портретні, сюжетні, жанрові, символіко-філософські композиції у яких яскраво відображено добу Козаччини і сьогодення військової слави, образи видатних гетьманів, полководців та козаків-героїв давніх і нинішніх часів. Вони долучають глядача до найважливіших епізодів української історії та формують нашу національну ідентичність.

Виставка приурочена до Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке за новим календарем відзначають 1 жовтня.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також